Loading...

Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

Erikoğlu Yatırım Holding iştiraklerinden Erikoğlu Teknoloji olarak,  mühendislik, yazılım, otomasyon, danışmanlık çözümleri ile katma değeri yüksek hizmetler sunarak devamlı büyüyen, verimliliğin öneminin süratle arttığı dünyamızda sizin rekabet gücünüzü korumanızı ve arttırmanızı sağlamak için veri toplama, endüstriyel otomasyon, proses kontrol, enerji izleme ve müşteriye özel yazılımlar konusunda sizin bir partneriniz olarak sürekli gelişmenize ve değişen dünyaya ayak uydurmanıza 20 yıldır destek oluyoruz.

Otomasyon & Scada
Endüstriyel Otomasyon, tarımsal otomasyon, enerji izleme, süreç izleme konularında sunduğumuz danışmanlık çözümleriyle işletmelerde verimliliği artıracak yöntemlerle iş ortaklarımıza artı değer sağlıyoruz.

Mühendislik
Mühendislik hizmetleri kapsamında enerji kalitesi, topraklama ve termal ölçüm, raporlama ve teknik danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Ölçüm verilerini en iyi şekilde analiz ederek, firmalara en doğru ve efektif çözüm önerilerimizle firmalardaki olası kayıpların engellenmesine destek oluyoruz. Ölçülen enerji parametrelerine dayalı olarak, verimli motor, verimli aydınlatma gibi enerji yönetimi konusunda sunduğumuz yol haritasıyla enerji verimliliğinin üst düzeyde olmasına destek oluyoruz.

Yazılım
Son teknolojileri kullanarak sanayi ve tarım alanlarında otomasyon projelerinin tüm aşamalarında anahtar teslim hizmet sunuyoruz. Otomasyon projelerine ilaveten müşteriye özel terzi işi yazılım hizmetlerimiz ile iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda yazılım projelerini kullanıma sunuyoruz.