Grup Şirketleri

Erikoğlu Yatırım Holding

Erikoğlu Yatırım Holding, enerji, sağlık ve teknoloji sektörlerinde faaliyet gösteren; girişimciliği, saygınlığı ve ilkeleriyle öne çıkan köklü bir kurumdur.

Farklılıklara değer vererek onları avantaja çevirmesi, uzun vadeli düşünerek planlamalar yapması, doğru kişi ve kurumlarla iş yapması, kurumsal çizgisinin dışına çıkmaması ve çalışanlarını ailesinin bir parçası olarak görmesi Erikoğlu Yatırım Holding'in bugünkü başarısının en önemli temelleridir.

 

Grup Şirketleri

Erikoğlu Sunsystem

Erikoğlu SunSystem, tarihin her aşamasında yer alan sürdürülebilir ve yenilenebilir enerjinin var olan kullanılabilir kaynaklarımızdan karşılanması amacı ile kurulmuştur. Kuruluş tarihi 2006 yılına dayanan firmamız, sürdürülebilir bir yapı kazandırılmış olan kaynakların “kullanılabilir” kaynaklar arasında en üst sıralara taşınmasını temel amaç olarak edinmiştir. Bu çabaların nihai sonucu ise, gelecek kuşaklara yaşanabilir bir dünya bırakmaktır.

Grup Şirketleri

Gözakademi

Kurumumuz, kaliteli hizmet anlayışı ve hastalarına memnuniyeti yaşatan, tercih edilen ve referans gösterilen bir hastane olmak vizyonu ile çıktığı yolda sürekli olarak yenilikçi çözümler geliştirmeyi ve toplumun sağlık ihtiyaçlarına duyarlılıkla yaklaşmayı hedeflemektedir. Bu vizyon ve hedeflerimizi gerçekleştirmek için Denizli ve Bodrum'da bulunan hastanelerimizde uzman hekim kadromuzla ve son teknolojiyi kullanarak hizmet veriyoruz.

Erikoğlu Teknoloji ile

İşletmenizi Bir Adım Öteye Taşıyın

1