Mühendislik Hizmetleri

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yapılan tek seferlik, periyodik ve ya teknik danışmanlık kapsamında yapılan mühendislik ölçümlerinde Kalıcı Ekip Net numarası ve kalibrasyonu onaylı cihazlar ile EMO standartlarında ölçümler yapıyoruz.

Otomasyon & Enerji İzleme & Yazılım

Kojenerasyon Scadası

Üretim Makinesi Scadası

OG Scadası

Makine Otomasyonu

4 Panodan oluşan otomasyon sisteminin; Projelendirilmesi, Malzeme Alımı, Tedariği, Otomasyon Yazılımı, I/O Testleri, Devreye Alınması olmak üzere tüm işlemleri tamamlanarak müşterimizin hizmetine sunulmuştur.

.

Emaye Bobin Teli Hadde Scadası

ErMon Scada Ekranları

İklimlendirme Otomasyonu

Endüstriyel Tesislerde ve fabrikalarda sulu soğutma yapan endüstriyel klimalar için tasarlanan iklimlendirme kontrol panoları tamamlandı.

İklimlendirme Otomasyonu Scadası

Buhar İzleme Scadası

AVM Enerji İzleme Sistemi

Mobil Etiket Yazıcımız Kullanıma Hazır !

Tekstil fabrikasında kullanılmak üzere müşterinin taleplerine uygun şekilde geliştirilen endüstriyel etiketleme kiosku kullanıma hazır.

Etiketleme Kiosku Özellkleri:

İçindeki endüstriyel routerlar sayesinde şirket server’ına entegre şekilde çalışan ve uzaktan kontrol imkanı da sunan etiket/barkod yazıcılar, kullanıcılar için 10 parmak multi touch ekranlı endüstriyel bilgisayara sahiptir.

Barkod okuyucu ile ürün takip imkanı da sağlayan endüstriyel etiketleme kioskları müşteriye özel geliştirilmiştir.

Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. 

Taahhüt Hizmetleri

2.500 kVA Güç Arttırımı ve 4.000 A Busbar Projesi

Müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda; 2.500 kVA güç yükseltimi ve 4.000 A busbar projeleri başarıyla tamamlandı, müşteriye teslim edildi.

OG Koruma Rölesi Değişimi Projesi

İşletmede bulunan eski tip OG röle yeni tip DEMA DPM 400-D ile değiştirildi. Denizli OSB Müdürlüğü tarafından istenen tüm konfigürasyon ayarları ve bağlantıları yapılıp gerekli testlerin ardından müşteriye teslim edildi.

Otoprodüktör Hücre Değişimi Projesi

İşletmede bulunan eski hücre yerine gerekli mühendislik çalışmaları sonucunda belirlenen Otoprodüktör hücrenin değişimi yapılmış, devreye alınması ve testleri gerçekleştirilmiştir.

Şok Bobini Projesi

Enerji üretim tesisinde Güç Kalite ve Harmonik ölçümleri yapıldı. Ölçüm sonucunda ihtiyaç duyulan şönt bobin montajı yapıldı.

Elektrik Motorları Temini

Müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda Gamak motorlar flanşları ile birlikte  teslim edilmiştir.

Danışmanlık Hizmetleri

1